Ere Afdeling Speeldag Samen met Tafels
Quality 1 Gerry Waterschoot Tim Van Cauwenberg Michel De Backer donderdag 2 Q9+Q19 9-10-11
             
1e Afdeling      
Quality 2 Kristof De Bruyn Sofiane Belafkih Jan Veranneman donderdag 1 Q13+Q16 6-7-8
Quality 3 Bart Van Langenhove Dirk D’Hossche Mario Rossignol dinsdag 2 Q14 9-10-11
Quality 4 Martin De Bouw Jan Hebbelinck Philip Busschaert maandag 2 Q5+Q18 9-10-11
Quality 5 Hans Berckmoes Steven De Leenheer Tino De Witte maandag 2 Q4+Q18 6-7-8
Quality 6 Eddy Merckx Dietrich De Leenheer Denny Bonsang maandag 1 Q8 9-10-11
             
2e Afdeling      
Quality 7 Jimmy Der Weduwen Alain Van den Abbeele Gerry Van Gheem woensdag 1 Q10 9-10-11
Quality 8 Jean Heirman Marc Tans Kurt Buyens maandag 1 Q6 3-4-5
Quality 9 Dimitri Rysselaere Wim D’Hondt   donderdag 2 Q1+Q19 3-4-5
Quality 10 Paul Van Cauteren Tom Arens Tom Vandyck woensdag 1 Q7 3-4-5
Quality 11 Hugo Spiessens Joris Spiessens Kevin Meesdom dinsdag 1 Q17 9-10-11
Quality 12 Jean-Paul Redant Gunther Van Den Berghe   woensdag 2 Q15 9-10-11
Quality 13 Stef Hermans Gert Kerre   donderdag 1 Q2+Q16 9-10-11
             
3e Afdeling      
Quality 14 Patrick Uyttersprot Joey Veldeman Luc Van Geert dinsdag 2 Q3 3-4-5
Quality 15 Stefan Raes Martin Hennin Jaak De Nul woensdag 2 Q12 3-4-5
Quality 16 Walter Van Raemdonck Guido Bollaert Rens Verhaeven donderdag 1 Q2+Q13 3-4-5
Quality 17 André De Roeck Yvo Didden Patrick Meert dinsdag 1 Q11 3-4-5
Quality 18 Antoine Vanmunster Philip Verlaeckt Tom Van Heddeghem maandag 2 Q4+Q5 3-4-5
Quality 19 Raf De Kerf Pablo Roose Max Vandormael donderdag 2 Q1+Q9 6-7-8
             
Reserven      
Klasse 2 Marco De Clercq      
Klasse 2 Joris Walraet      
Klasse 2 Kris Maes      
Klasse 2 Wesley Nolte      
Klasse 2 Benny Schepens      
Klasse 2 Luc Van Nuffel      
Klasse 2 Pascal De Rijcke      
Klasse 3 Geert De Loose      
Klasse 3 David De Meyer      
Klasse 3 Bruno De Wilde      
Klasse 3 Bart Walraeve      
Klasse 3 Matthias De Block      
Klasse 3 Tom Adriaens